Oferta fotografia rodzinna

Zacznijmy od galerii zdjęć:) klik

Podjąłem wyzwanie i poszerzyłem swoją ofertę o fotografie rodzinną. Co oferuję?
Zdjęcia ciążowe, dziecięce (np. urodzinowe, w każdym wieku), komunijne, na chrzest itp). Zdjęcia są ponadczasowe. Jest to bez wątpienia świetna alternatywa na prezent albo po prostu na zachowanie pamiątki z przyjemnych wspomnień wspólnych chwil.

Dysponuję studio, w którym zapewniam dogodne warunki: zaplecze z łazienką i przewijakiem, a dla czekającego „na swoją kolej” dziecka jest kącik zabawek z możliwością obejrzenia filmu czy bajek. Wiedząc doskonale, że dzieci nie są cierpliwe, stąd też potrzebny czas na sesję skracam do czasu niezbędnego, a terminy na realizację projektu są możliwie krótkie. Dodatkowo proponujemy zniżki przy rodzeństwie.

Fotografia rodzinna z rekwizytami

Posiadam wiele rekwizytów i teł. Jestem jednak otwarty na Twoje propozycje i jeśli masz pomysł oraz własne akcesoria bądź stroje sportowe czy superbohaterów – to super! Nasza sesja, a twoja fotografia rodzinna będzie jeszcze bardziej urozmaicona!

W wersji elektronicznej (forma oczywiście do ustalenia) jest od 15 do 20 ujęć, a wybrane odbitki dostępne są zwykle jeszcze tego samego dnia. Oferuje również możliwość podglądu zdjęć na żywo jak i ogromny wybór albumów oraz fotoksiążek! (Zapraszam do obejrzenia moich albumów)
Chętnie dostosuję się do Twoich potrzeb, jeśli chodzi o dogodne dla Ciebie godziny sesji.

Dzieci są naturalne i spontaniczne i to naprawdę doskonały temat na zdjęcia! Skorzystaj z takiej możliwości w każdej chwili ale przede wszystkim Zobacz zdjęcia.

 

fotografia dziecięca w studio w Rzeszowie dzieci na zdjęciach w albumie najlepsze zdjecia w Rzeszowie w studio zdjecia noworodkow w studio fotografia dziecięca i noworodkowa album fotograficzny w studio zdjecia na prezent w studio w rzeszowie najlepsze sesje dziecięce wraz z albumami zdjecia dzieci w albumach zdjecia na prezent z fotografiami dzieci zdjecia urodzinowe na prezent w studio sesja dziecięca w studio i w albumie